Az importra is ki kell terjeszteni az uniós gazdáktól elvárt szigort
Nagy István: Nem elég az EU mezőgazdaságát fenntarthatóbbá tenni, ebből a harmadik országoknak is ki kell venniük a részüket.
Nagy István: Nem elég az EU mezőgazdaságát fenntarthatóbbá tenni, ebből a harmadik országoknak is ki kell venniük a részüket.

A baloldal eldobná az agrárium feletti önrendelkezésünket, és kiszolgáltatná a gazdákat az Európai Uniónak.

Végrehajtási rendeletben kényszerítené a tagállamokra zöldstratégiáit a bizottság, felrúgva a nyári egyezséget.

Rábírták a tagállamok az Európai Parlamentet, hogy vonja vissza a valóságtól elrugaszkodott javaslatait.

A jövő hét elején elfogadhatják az új agrárpolitika végleges szövegét, a háttérben már megszületett az alku.

Hosszas viták után napokon belül véglegesíthetik a magyar gazdákat is érintő új uniós agrárpolitikát.

A gazdáknak a jelenlegi közös agrárpolitika (KAP) ez év végi kifutása után is meg kell kapniuk az őket megillető támogatásokat – mondta az agrárminiszter.
Nagy István agrárminiszter hangsúlyozta, hogy Magyarország élen jár az erdősítésben, az elmúlt 50 évben ugyanis közel megduplázta az erdőterületeinek nagyságát.
A méhészeti ágazat nem csak egy mezőgazdasági ágazat a sok közül, hiszen az európai élelmiszergyártás nagyban függ a beporzástól – hangsúlyozta Nagy István agrárminiszter.



A Magyar Nemzet közéleti napilap konzervatív, nemzeti alapról, a tényekre építve adja közre a legfontosabb társadalmi, politikai, gazdasági, kulturális és sport témájú információkat.

A rendőrség is kettőzött erővel figyeli a forgalmat – közölte Fekete Dávid miniszteri biztos.

Több hónapja volt szökésben.

Ittas vezetésen érték a rappert.

Hiába a tagadás, hiába a mellébeszélés, kiderült az igazság – mutatott rá Szalay-Bobrovniczky Kristóf.

A támadásban egy nő életét veszítette.

Orbán Viktor korábban figyelmeztetett: a brüsszeli döntések a haza kiszolgáltatásához vezethetnek.

A képviselő szerint szégyen, ami történt.

Véget ért a középdöntő, öt meccset rendeznek még az Eb-n.

A Vörösök nem vehetté és nem is vették félvállról a Qarabag elleni mérkőzést.

Ilyés Ferenc szerint a sok nehézséggel küzdő válogatottnak nem kell szégyenkeznie a teljesítménye miatt.
A Magyar Nemzet közéleti napilap konzervatív, nemzeti alapról, a tényekre építve adja közre a legfontosabb társadalmi, politikai, gazdasági, kulturális és sport témájú információkat.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.