Ilyen jogállamot akarnak a baloldalon: újságírókra támadtak a bírók tüntetésén + videó
Ököllel estek a Pesti Srácok operatőrének a szombati megmozduláson.
Ököllel estek a Pesti Srácok operatőrének a szombati megmozduláson.
A forradalmat az egyszerű emberek kezdték, a szabadságharcot pedig a fiatalság vívta, a pesti srácok és a bátor vidék.
A Poétikon e heti adásának vendége Kertész Dávid író, publicista volt, akivel az emberi faj fennmaradásának esélyeiről, titokzatos lényekről, abortuszról és A keresztúri vámpír című könyvéről beszélgetett Viola Szandra.
A DK-közeli liberális teológus szerint a pedofílok az éretlen test iránt vonzódnak, aminek a korhatára 13–14 év, ezért a baloldali influenszer által a gyanú szerint megrontott 15 éves fiú kapcsán nem beszélhetünk pedofíliáról.
Sokan adták életüket a hazáért, a szabadságért.
Mindenki szánjon erre egy órácskát az életéből – érdemes. Sőt: kötelező!
Tovább fokozódik a csörte a két publicista között.
Az eset tettlegességig fajult.
Rendőrök menekítették ki Varga Ádámot, a Pesti Srácok újságíróját a dühöngő tömegből a Lendvay utcánál a múlt heti influenszertüntetésről.
„Csak egy embert ismerek, aki megfelel ennek a metszetnek” – írta a véleményvezér a Facebook-oldalán.
A Magyar Nemzet közéleti napilap konzervatív, nemzeti alapról, a tényekre építve adja közre a legfontosabb társadalmi, politikai, gazdasági, kulturális és sport témájú információkat.
A nap végén kiderül, meddig süllyedt négy év alatt Németország politikai színvonala.
Ha Székelyföld felé vesszük az utunkat a Székesfővárosból és a gyímesi ezeréves határt célozzuk meg, a déli útvonalat választva áthaladunk a Homoródmentén.
Alíz elégedett volt – írta a miniszterelnök.
A Bundesliga szombati játéknapján a Borussia Dortmund 6-0-ra ütötte ki a fővárosiakat.
A balliberális politikusokat, szervezeteket és a sajtó tekintélyes részét külföldről finanszírozzák és irányítják – hangsúlyozta a kommunikációs igazgató.
A Fidesz felszólítja a városvezetést, adjon számot a külföldről finanszírozott ügynökszervezetek tevékenységéről.
A Nemzetgazdasági Minisztérium (NGM) pedig jelezte, hogy szorosan nyomon követik az árak alakulását.
A politikai tétmérkőzéseken Orbán Viktor nem külsőzik vagy passzolgat másoknak: teli rüsszttel dönti el a mérkőzést.
A két csapat harminchatodik egymás elleni mérkőzésén a második balatonfüredi siker született.
Ezúttal is egy cserecsatár volt a tolnaiak nyerőembere, igaz, most Böde Dániel helyett Könyves Norbert duplázott a második félidőben.
Nem kímélte a magyar baloldalt évértékelő beszédében a miniszterelnök.
A Magyar Nemzet közéleti napilap konzervatív, nemzeti alapról, a tényekre építve adja közre a legfontosabb társadalmi, politikai, gazdasági, kulturális és sport témájú információkat.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.