A lapunk birtokában lévő dokumentumok mindkét kijelentést cáfolják. Egy 2008-as belső feljegyzés szerint Hagyó arra kérte a BKV vezetését, hogy mielőtt bármilyen változást kezdeményeznek a közlekedési cég szervezeti felépítésében, azt vele előzetesen közöljék. Egy főpolgármesteri levélből pedig az derül ki, hogy éppen Demszky Gábor figyelmeztette Hagyót arra, ne delegálja tovább a fővárosi cégekben lévő képviseleti jogát. BKV-s és munkavállalói források szerint a Földényi György vezette Budapesti Közlekedési Szakszervezetek Szövetségének vezetői voltak ott azon a tárgyaláson, ahol az érdekvédők állítólag pénzt kértek a 2008-as sztrájk után. (Erről Balogh Zsolt, a BKV volt megbízott vezérigazgatója beszélt lapunknak szombaton.) Földényi fenntartja: nem vett részt ilyen jellegű megbeszélésen.
Eközben felfüggesztette a büntetőeljárást a Fővárosi Bíróság az Egymásért alapítvány csempészettel és sikkasztással vádolt kuratóriumi elnöke, Földesi-Szabó László ellen, mivel a Magyarok Egymásért Szövetségének képviselőjelöltje lett. Ez a párt százmillió forintos támogatást kapott a fővárosi ügyekben érintett C. C. Soft Kft.-től.
Tegnap sikkasztás miatt két nyugállományú alezredest felfüggesztett fogházbüntetésre, több tisztet pedig pénzbírságra ítélt a katonai bíróság. Pécsett az Expo Center ügyében elrendelték a nyomozást, és folytatódik a csepeli szennyvíztisztító körüli vita is.

Körözik a Mónika Show sztárját: több szállóigét köszönhetünk neki – videó