Jó hírt kaptak a bankok a pénzügyminisztertől
Varga Mihály szerint a magyar bankrendszer a romló nemzetközi környezetben is képes jól teljesíteni.
Varga Mihály szerint a magyar bankrendszer a romló nemzetközi környezetben is képes jól teljesíteni.

Háborús időkben felértékelődik a fiskális és a monetáris politika együttműködése.

A kormány mindent megtesz, hogy az ukrán fél mihamarabb visszavonja az OTP Bankot alaptalanul megbélyegző és diszkrimináló döntését.

Varga Mihály: Fontos kormányzati cél, hogy a beruházások olyan településeket is elérjenek, amik eddig kiestek a fősodorból.

Varga Mihály: Ha a külső körülmények konszolidálódnak, már 2024 a dinamikus növekedés éve lehet.

A pénzügyminiszter szerint 2023 a rendszerváltozás óta a legveszélyesebb év Magyarországon.

Huszonharmadik alkalommal rendezték meg a Vállalkozók Napja ünnepséget.

A miniszter szerint Magyarország érdeke a mielőbbi orosz–ukrán béke és hogy tárgyalóasztalnál dőljön el a vitás kérdések nagy része.

Varga Mihály: Klebelsberg Kunó utat mutat a nemzeti és kulturális értékek megőrzéséhez.

A pénzügyminiszter jelezte: mivel Magyarország eddig nem kapta meg a neki járó uniós támogatást, ezért most semmilyen közös hitelfelvételt nem támogatunk.




A Magyar Nemzet közéleti napilap konzervatív, nemzeti alapról, a tényekre építve adja közre a legfontosabb társadalmi, politikai, gazdasági, kulturális és sport témájú információkat.

A kormányfő szerint a világ átalakulása itt van a nyakunkon.

A Budapestet vezető balliberális koalíció tagjai Brüsszelben támogatták a háborúpárti javaslatokat, emlékeztetett Orbán Viktor.

Latyakos, havas és csúszós utakra kell készülni országszerte.

Kidobjuk vagy a következő karácsonykor is velünk lesz?

A közelmúltig a hatóságok elől rejtőzködve tartózkodott Venezuelában.

Az Ukrajna által benyújtott bődületes összegű, 800 milliárd dolláros számla is szóba kerül az Igazság órája legújabb beszélgetésében.

Ukrajna támadásai következtében december folyamán 56 civil lakos vesztette életét.

A Real Madrid legendája a kontinenstorna alatt a helyszínen szurkol a fiának.

A harcok miatt leállt a légi közlekedés.

Az egykor négyszeres világbajnok és többszörös olimpiai érmes Románia újabb mélypontra került.
A Magyar Nemzet közéleti napilap konzervatív, nemzeti alapról, a tényekre építve adja közre a legfontosabb társadalmi, politikai, gazdasági, kulturális és sport témájú információkat.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.