Gyűlölet mint lelki igény
Ha valaki ellent mer mondani, azt kikiáltják nácinak, kirekesztőnek, homofóbnak.
Ha valaki ellent mer mondani, azt kikiáltják nácinak, kirekesztőnek, homofóbnak.

A szintén nyaraló, de Móricka szintjén mindig ugyanarra gondoló zöldaktivisták hamar megtalálják a hangjukat, amikor azt mondják, hogy bizony emberi oka van a bozóttüzeknek.

A haragoszöld ember hamarosan újra csatasorba állt – Karácsony Gergely nem feledkezett meg a haverjáról, bevette az elvtársi szaftosba.

Nehogy rémálommá váljanak egyszer a „klímaigazságossági” aktivista lány világot megmentő vágyálmai!

Daniel Freund Magyarországról nézve egy teljesen átlagos politikus, aki valami miatt semmi mást nem csinál, mint szenved a magyar kormány miatt.

A német külügyminiszter, Annalena Baerbock újabb olcsó győzelmet aratott a tébláboló árnyékkancellár Olaf Scholz felett.

A túlmozgásos Tordai Bence akut rohamairól már többször megemlékeztem e hasábokon. A Párbeszéd-képviselő fő tevékenysége a provokáció.

Szó se róla, Tordai Bence attrakciói már régóta orvosért kiáltanak. A túlmozgásos néptribun egyetlen vágya, hogy minden róla szóljon.

Talán megérti az olvasó, hogy nálunk nem került címlapra a Párbeszéd „nagyrendezvénynek” meghirdetett vasárnap délelőtti vígjátéka.

A Párbeszéd egy olyan ideológiát igyekszik hangoztatni, amelynek Magyarországon viszonylag kicsi a politikai támogatottsága.




A Magyar Nemzet közéleti napilap konzervatív, nemzeti alapról, a tényekre építve adja közre a legfontosabb társadalmi, politikai, gazdasági, kulturális és sport témájú információkat.

Eddig főként közönyt és elfordulást váltottak ki a Tisza roma szavazókat célzó megmozdulásai.

Cserébe nem túl kellemetlen, ami jön.

A Tisza-szigetek fele nem működik Baranya vármegyében

A vékonyabbat aláírta a miniszterelnök, a vastagabbat a Tisza Párt tervezi.

Sorra buknak ki a csontvázak a szekrényből.

A brüsszeli lépés ellentétes Magyarország érdekeivel.

Federica Mogherini is lemondott posztjáról.

We expect the Ukrainians to stop the attacks.

Több mint ötven hangoskönyvet és a Jókai Mór A jövő század regénye című könyve alapján készült harmincrészes rádiójátékot tesz közzé ingyenesen a téli ünnepek alkalmából a Kulturális és Innovációs Minisztérium a Jókai 200 emlékév részeként.

A baleseti helyszínelés miatt Gárdony és Székesfehérvár között csak egy vágány járható, ami hosszabb menetidőt és járatkimaradásokat okoz több vonalon.
A Magyar Nemzet közéleti napilap konzervatív, nemzeti alapról, a tényekre építve adja közre a legfontosabb társadalmi, politikai, gazdasági, kulturális és sport témájú információkat.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.