Fidesz: A robogó tiszás vándorcirkuszban egyre nagyobb a zavar
A Fidesz politikusai nem ápolnak baráti viszonyt ukrán kémekkel, szóval Magyar Péter inkább a saját háza táján sepregessen.
A Fidesz politikusai nem ápolnak baráti viszonyt ukrán kémekkel, szóval Magyar Péter inkább a saját háza táján sepregessen.

Az ukrán elnöknek csak a tiszás magyarok véleménye számít.

A Tisza Párt összejátszik Ukrajnával.

Az ukrán vezetés befolyásolási és dezinformációs műveleteket folytat akár Magyarország ellen is.

A miniszter Magyar Pétert a nemzet lehallgató tisztjének nevezte.

A frakcióvezető szerint maga Ruszin-Szendi Romulusz lehet a kapcsolat.

A Tisza Párt politikusai és EP-képviselőik több alkalommal is megszavaztak ukránpárti határozatokat.

Röviden, tömören.

Az Európai Bizottság még reménykedik, hogy megfordítható hazánkban a hangulat, de már szárad a tinta a B és C terv lapjain is, amikkel keresztül kívánják erőltetni a gyorsított csatlakozást.

Magyar Péter az ukrán titkosszolgálattal szövetkezve közösen támadják Magyarországot.

Akciófilmbe illő jelenet zajlott Budapest belvárosában péntek délután.

Azt hittem, hogy Ruszin-Szendi Romulusz elbujdosik szégyenében – jegyezte meg a miniszterelnök.

Az ukrán kormány és a titkosszolgálat folyamatosan lépéseket tesz annak érdekében, hogy megpróbálja gyengíteni a mai kormányt.

Ez nagyon zavarja Kijevet és Brüsszelt.

Széles körű lejárató hadjárat indult Magyarország ellen, amelyet ukrán titkosszolgálatok vezényelnek le, a Tisza Párt pedig szorosan együttműködik velük.

A kormány helyett saját magát buktatta le.

Az ügy időzítése nem független az uniós tagsági vitától.

A Századvég szakértője háborús provokációról beszél.

Nem engedjük magunkat belenyomni a háborúba.

Avagy hogyan válnak valósággá a kémjátszmák.

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.