Bod Péter Ákos nem tudja megerősíteni jelöltségét

Nem erősítette meg a jelöltségéről szóló információkat Bod Péter Ákos szerdán kiadott közleménye.

MNO
2006. 04. 12. 11:43
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A személyemet érintő sajtóhíreket megerősíteni nem tudom – közölte Bod Péter Ákos, az MDF gazdasági tanácsadója. A Magyar Nemzeti Bank volt elnökének közleménye válasz azokra a külföldi és magyar sajtóértesülésekre, miszerint Bod Péter Ákost, az Antall-kormány miniszterét javasolta közös miniszterelnök-jelöltnek Orbán Viktor, a Fidesz elnöke Dávid Ibolyának, az MDF elnökének.

Bod Péter Ákos úgy fogalmaz: „egy közös kormányfőjelölt személyéhez a két pártnak, azok testületeinek kell előbb megállapodni”. Bod szerint a végső felhatalmazást, bárki legyen a közös kormányfőjelölt, a választók adhatják meg. „Amíg nem történik érdemi fejlemény, nem kívánok ennél többet közölni” – írja.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.