Baleset Fejér megyében: ittas volt a vezető

Ittassága miatt megcsúszott egy kanyarban és árokba hajtott egy személyautó vezetője Fejér megyében – értesült a HavariaPress.

MNO
2006. 05. 29. 7:12
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A baleset vasárnap délután, két óra körül történt a Martonvásárt Ráckeresztúrral összekötő mellékúton. Egy személyautó vezetője Ráckeresztúr irányába haladt, amikor a kocsija egy útkanyarulatban megcsúszott, majd az árokba borult. A baleset során a sofőr könnyű sérülést szenvedett, ám mivel kiderült, hogy ittasan ült volán mögé, ezért vérvételre állították elő. A férfit az ügyeletes orvos – a klinikai tünetek alapján – enyhén ittasnak minősítette.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.