Termő barackost irtottak ki Kecskemét mellett

Többmilliós kárt okoztak a vandálok egy Kecskemét melletti majorban, ahol több hektárnyi termő gyümölcsöst irtottak ki.

MNO
2006. 05. 28. 10:26
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A kecskeméti Gerő majorban május 27-én vették észre a vandál pusztítást. A tettesek mintegy 3 hektár területen vágták ki a termő barackfákat, azt egyelőre nem tudni, hogy miért.

A szakemberek szerint feltehetően az idei évben történhetett az eset, de azt pontosan nem lehet megállapítani, hogy mikor. A tetteseket még keresik. A becsült kár mintegy 2 millió forint.

(Objektív Hírügynökség)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.