Sztankóczy András: A maga egyszerűségében

MNO
2006. 06. 01. 7:16
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Sztankóczy András: Vegyük példának az államreformot, amelynek lényege, hogy karcsúbb, egyszersmind jobb állam jöjjön létre. Mi az áramvonalasítás első lépése? Létrehoznak egy testületet, az államreform-bizottságot. Sokkal könnyebb úgy fogyni, ha az ember előbb felszed pár kilót. A testület remélhetőleg kiváló javaslatokat fog az asztalra tenni, amelyeket aztán kiválóan átültetnek majd a gyakorlatba – remélhetőleg sok kis bizottság tevékeny közreműködésével. A végeredmény ellenőrzését pedig rá lehetne bízni mondjuk egy bizottságra.

(Magyar Hírlap, 2006. június 1.)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.