A 34 éves brazil nagyon jó formában van, s a csapat egyik legjobbja az idei szezonban. Sokak szerint Zé 99 százalékos formát mutat egy-egy mérkőzésen. Ennek az évnek a végén lejár a szerződése a Bayern Münchennél. Zé úgy döntött, hogy elég időt szerepelt már a Bundesligában és inkább szeretne más helyen is játszani. Visszavonulásáról még nem beszél, hisz elmondása szerint még legalább 1-2 évet szeretne játszani az MLS-ligában. Hogy melyik csapatban, azt egyelőre még nem tudni, de az nagyon valószínűnek tűnik, hogy Zét utoljára láthatjuk majd ebben az idényben. „Számomra itt a vége a német Bundesligának. Ez után az év után már nem szeretnék itt maradni, de szó sincs arról, hogy nem szerettem volna ezt a ligát” – mondta Zé.
A Bayern München valószínűleg nem kap majd pénzt Zé Roberto eligazolása után, ugyanis a brazil szabadon igazolhat majd el egy másik klubhoz. A híresztelések szerint a legesélyesebb klub az Egyesült Államokban az FC Dallas csapata.
Zé Roberto bizonyította már tehetségét a Bayern Münchenben. Szóval egy biztos, hogy Zével egyik csapat sem jár majd rosszul, de egy csapat szegényebb lesz egy klasszissal.
(topfoci.hu)

Tragikus közúti baleset: Ez történt a fiatal sofőrrel