Floridában verték el a rakétákat

A Miami Heat olyannyira el akarta kerülni egymás utáni ötödik vereségét, hogy végül alaposan, 33 ponttal elpáholta a Houston Rocketset az NBA keddi játéknapján.

MNO
2010. 02. 10. 9:37
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A texasiak szörnyű, harmincszázalékos dobószázalékot produkáltak, 18 triplájukból csupán négy talált célba. A 66 pont negatív rekord a rakétáktól ebben a szezonban. Szárnyal a Cleveland Cavaliers, amely sorozatban tizenkettedszer diadalmaskodott a New Yersey Nets ellen.

NBA, alapszakasz, keddi játéknap:
Cleveland Cavaliers–New Jersey Nets 104-97
Charlotte Bobcats–Washington Wizards 94–92
Indiana Pacers–Chicago Bulls 101–109
Philadelphia 76ers–Minnesota Timberwolves 119–97
Miami Heat–Houston Rockets 99–66
New York Knicks–Sacramento Kings 114–118 – hosszabbítás után
Memphis Grizzlies–Atlanta Hawks 94–108
Milwaukee Bucks–Detroit Pistons 81–93
Denver Nuggets–Dallas Mavericks 127–91
Portland Trail Blazers–Oklahoma City Thunder 77–89
Los Angeles Clippers–Utah Jazz 99–109

(sporthirado.hu)

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.