Tóth Károly (MSZP) a testület létjogosultságát is megkérdőjelezte abban az anyagban, amelyet a – bankbotrányt vizsgáló bizottság létrehozásáról rendelkező – parlament elé kívánt terjeszteni, Demeter Ervin (Fidesz) pedig a Medgyessy-kormány felelősségére utaló nyilatkozat hitelesítését kérte volna az általa vezetett grémiumtól.
A K&H-ügyben tapasztalható politikai csatározásokat figyelembe véve nem érhette különösebb meglepetés a közvéleményt, amikor kiderült, hogy a bizottság utolsó ülésén sem sikerült közös nevezőre jutniuk a képviselőknek, akik így nem tudtak jelentést benyújtani az Országgyűlésnek.
Bár a testület mandátumát nem hosszabbították meg, az ellenzéki képviselők tovább kívánnak vizsgálódni a rendszerváltozás utáni időszak egyik legnagyobb politikai botrányává dagadó bűncselekmény-sorozat felderítése érdekében. A Magyar Nemzet összeállításában a bankbotrányt vizsgáló bizottság eredményeiről számol be.

„Nincsenek szavak, mennyire hálásak vagyunk” - Magyarok és románok összefogtak a 4 éves, agresszív daganattal küzdő kislányért