Már nem írnak ki pályázatot a lóversenyre?
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar NemzetLegkorábban május 7-én születhet döntés a lóverseny eladásáról szóló pályázat kiírásáról, de a legvalószínűbb verzió szerint a tender nem szakmai jellegű lesz, hanem a terület értékesítését célzó. Amennyiben ez valósulna meg, úgy a jövőben az alagi téli pálya adhatna otthont a lóversenyeknek. Ám a lovasszakma is beleszólna a történésekbe.
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!