-Egy megoldás van a kialakult helyzetben: a tandíj eltörlése, amit a népszavazás meg is fog tenni – hangsúlyozta Ágh Péter.
MTI
Magyar ígéri: senki nem marad ki
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar NemzetA SZDSZ javaslatai éppen azt szolgálják, hogy a tandíj befizetése miatt egyetlen diák sem marad ki a felsőoktatásból – jelentette ki a szabad demokrata Magyar Bálint Orbán Viktornak, a Fidesz elnökének hétfőn Debrecenben elmondott frakciónyitó beszédére reagálva. Juhász Ferenc, az MSZP népszavazási ellenkampányának főnöke pedig arról beszél, hogy az érvényes és eredményes népszavazás után korrekciós lépéseket kell hozni. A Fidesz reagálásában közölte: míg a polgári oldal esélyegyenlőséget biztosított a fiataloknak, a Gyurcsány-kormány csak a gazdag szülők gyermekeit preferálja.
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en
















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!