Arccsonttöréssel került kórházba, négy óra múlva vizsgálták meg
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar NemzetArccsonttöréssel vitték kórházba, mégis csak négy óra után vizsgált meg orvos egy 22 éves fiatalembert Tatabányán. A férfi két órát várakozott a Szent Borbála Kórház baleseti ambulanciáján, ezután a barátai kivitték a kórház elé, s mentőt hívtak hozzá, hátha ezzel meggyorsítják az ellátását. Az ügyeleti ellátást az orvosok túlórájának kormányzati szabályozása miatt több kórházban csak nehezen tudják megoldani.
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en
















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!