Január 1-jétől börtönt is lehet kapni fenyegető kommentelésért + videó
Az új törvény mindenkire vonatkozik.
Az új törvény mindenkire vonatkozik.
A politikai együttműködés legmagasabb szintjét a tagállami vezetők képviselik.
Átlépték a Rubicont az Országos Bírói Tanács szóvivője szerint.
Egykori szövetségesei arra gyanakszanak, hogy a fel nem használt pénzeket a bukott miniszterelnök-jelölt mozgalma egyszerűen megtartotta.
Deák Dániel és Palócz André a vasárnapi választást értékelve elmondták, az amerikai minta utánzása nem volt kifizetődő a baloldal számára.
A játékos akár egy szerb határon átkelő kamion megbújt utasa is lehet.
Ifj. Lomnici Zoltán szerint a gyermekek egészséges mentális fejlődése a tét.
Dupla fizetést kap a fővárostól Karácsony Gergely főpolgármester bizalmi embere.
Ifj. Lomniczi Zoltán alkotmányjogász szerint a független, objektív, balliberális újságírói nimbusz lelepleződik.
A Magyar Nemzet közéleti napilap konzervatív, nemzeti alapról, a tényekre építve adja közre a legfontosabb társadalmi, politikai, gazdasági, kulturális és sport témájú információkat.
Ha Székelyföld felé vesszük az utunkat a Székesfővárosból és a gyímesi ezeréves határt célozzuk meg, a déli útvonalat választva áthaladunk a Homoródmentén.
Alíz elégedett volt – írta a miniszterelnök.
A Bundesliga szombati játéknapján a Borussia Dortmund 6-0-ra ütötte ki a fővárosiakat.
A balliberális politikusokat, szervezeteket és a sajtó tekintélyes részét külföldről finanszírozzák és irányítják – hangsúlyozta a kommunikációs igazgató.
A Fidesz felszólítja a városvezetést, adjon számot a külföldről finanszírozott ügynökszervezetek tevékenységéről.
A Nemzetgazdasági Minisztérium (NGM) pedig jelezte, hogy szorosan nyomon követik az árak alakulását.
The Hungarian prime minister holds his annual State of the Republic address.
A politikai tétmérkőzéseken Orbán Viktor nem külsőzik vagy passzolgat másoknak: teli rüsszttel dönti el a mérkőzést.
Ezúttal is egy cserecsatár volt a tolnaiak nyerőembere, igaz, most Böde Dániel helyett Könyves Norbert duplázott a második félidőben.
Nem kímélte a magyar baloldalt évértékelő beszédében a miniszterelnök.
Szabó Lászlóné Borsos Olgáról új fajt is elneveztek.
A Magyar Nemzet közéleti napilap konzervatív, nemzeti alapról, a tényekre építve adja közre a legfontosabb társadalmi, politikai, gazdasági, kulturális és sport témájú információkat.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.