Otthon start: négyből három eladó ingatlan megfelel a hitel feltételeinek
A fővárosban a lakásoknak alig több mint negyven százaléka jöhet szóba a kedvezményes hitelre jogosult vevőknél.
A fővárosban a lakásoknak alig több mint negyven százaléka jöhet szóba a kedvezményes hitelre jogosult vevőknél.

A felület az innovációs hivatal támogatásával jött létre.

A nagyvárosi bérleti díjak emelkedése folyamatos, Debrecen már kilenc budapesti kerületnél is drágábbnak számít.

Az eddiginél is vonzóbb lesz a falusi csok. Térképen mutatjuk a négyzetméterek árait.

A Budapesten kívüli 10-es toplistán csak balatoni települések utcái kaptak helyet.

A lapunknak nyilatkozó szakértő több szempontot is felvázolt, melyekre érdemes figyelemmel lenni egy ilyen befektetés előtt.

Még mindig előnyben vannak a panellakások a téglaépítésűekkel szemben.

Míg új házat, ikerházat építeni több tízmillió forint, az átfogó felújítás ennek töredéke lehet.

A bérbeadóknak és a bérlőknek is egyre fontosabb az energiahatékonyság.

Több szempont miatt továbbra is népszerűek a vásárlók körében ezek az ingatlantípusok.




A Magyar Nemzet közéleti napilap konzervatív, nemzeti alapról, a tényekre építve adja közre a legfontosabb társadalmi, politikai, gazdasági, kulturális és sport témájú információkat.

A Nobel-díjas kutatóbiológus mindig büszke volt arra, hogy a JATE-n tanult.

Kedélyes hangulat uralkodott a kulisszák mögött.

Orbán Balázs a Fidelitas kongresszusán emlékeztetett: Ruszin-Szendi Romulusz már megmondta, hogy „Szlava Ukrajini!”, mindenkit be fognak rántani.

A tét óriási, csak a vak nem látja – jelentette ki a Fidesz frakcióvezetője.

Az ukrán korrupciós botrány nem érte el az Ukrajna uniós csatlakozását erőltető háborúpártiak ingerküszöbét.

A Majdan téren összegyűlt emberek korrupció ellenes jelszavakat skandáltak és Zelenszkij lemondását követelték. Újabb tüntetéshullám indult az ukrán elnök ellen.

A hólapát és a szánkó is előkerült.

Spanyolország továbbra is menetel a vb-selejtezőn, míg Ausztria is fontos lépést tett az egyenes ági kijutáshoz.

Nagy kihívás megállítani a Metzet a BL-ben, a debrecenieknek ez egyszer sem sikerült.

Vízben égni, tűzbe fulladni címmel jelennek meg Charles Bukowski versei december elején.
A Magyar Nemzet közéleti napilap konzervatív, nemzeti alapról, a tényekre építve adja közre a legfontosabb társadalmi, politikai, gazdasági, kulturális és sport témájú információkat.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.