Horváth Béla új könyve a kommunizmus áldozatai előtt tiszteleg
Krisztusba kapaszkodva címmel megjelent Horváth Béla volt honatya új könyve, amely betekintést nyújt abba a küzdelembe, amely életre hívta a kommunizmus áldozatainak emléknapját.
Krisztusba kapaszkodva címmel megjelent Horváth Béla volt honatya új könyve, amely betekintést nyújt abba a küzdelembe, amely életre hívta a kommunizmus áldozatainak emléknapját.

Kiállítás nyílt a vértanú püspök emlékére.

Legyen közös európai ügy a kommunista diktatúrák emlékezete – mondja Földváryné Kiss Réka.

Rengeteg program várja az érdeklődőket.

A baloldal bukott miniszterelnök-jelöltje korábban koncertekkel egybekötött humorestet szervezett az emléknapra.

Azért maradtunk meg, mert volt egy Szent István királyunk; Ravasz László, Ordass Lajos, Mindszenty József és Márton Áron pedig a Szent István-i fundamentumra épített.

Az emlékezés kötelesség, amellyel az áldozatoknak, önmagunknak és az utánunk jövőknek tartozunk − mondta Gulyás Gergely a Terror Háza Múzeumban tartott rendezvényen.

Az államtitkár szerint a kereszténységgel hatalmas pusztítást végző ideológiák állnak szemben.

Földváryné Kiss Réka: A pedagógusoknak kulcsszerepük van az ismeretek átadásában.

Nem maradhatnak titokban az emberirtó kommunista ideológia bűnei. Már csak azért sem, mert kései hívei ma is tevékenyen itt vannak köztünk.




A Magyar Nemzet közéleti napilap konzervatív, nemzeti alapról, a tényekre építve adja közre a legfontosabb társadalmi, politikai, gazdasági, kulturális és sport témájú információkat.

Kirúgták. Levették a sakktábláról.

A rendőrség nagy erőkkel keres három lőfegyvert.

– Nemcsak megvédjük, hanem folyamatosan emeljük a nyugdíjakat – közölte a kormányfő.

Ez várna a nyugdíjasokra Magyar Péter kormánya alatt.

Az ellenzék egyik vezető politikusa közösségi oldalán számolt be a tárgyalásról.

Brüsszel háborúra uszít, a tagállamok katonákat toboroznak.

A brit miniszterelnök szándékosan torpedózta meg a megállapodást.

A Disney+ új sorozatának felszíne alatt súlyos egzisztencialista dráma folyik.

Utolsó éleslövészetükön vettek részt a légierő Mi–24-es harci helikopterei.

A klub megtalálta a bűnbakot és közleményt adott ki.
A Magyar Nemzet közéleti napilap konzervatív, nemzeti alapról, a tényekre építve adja közre a legfontosabb társadalmi, politikai, gazdasági, kulturális és sport témájú információkat.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.