Hosszú Katinka kemény kritikát fogalmazott meg a magyar úszók vb-teljesítménye kapcsán
Hosszú szerint az úszó-vb pontos képet ad a magyar úszósport jelenlegi állapotáról.
Hosszú szerint az úszó-vb pontos képet ad a magyar úszósport jelenlegi állapotáról.

Léon Marchand a dupláját keresi Kós pénzének, tizenkét magyarnak fizetnek a szingapúri úszó-vb után.

Noe Ponti jobb időt úszott a szingapúri vb-n, mint amivel Milák tavaly olimpiai bajnok lett Párizsban.

Nick Kós megható vallomást tett – Szingapúrban találkoztunk az úszó-vb magyar sztárjának családjával.

Olimpiai bajnokunk tizennegyedszer állt rajthoz a szingapúri úszó-vb nyolc napja alatt, nem jött be a lottó.

Ultimátum? A tehetséges úszó elmondta, hamarosan vízválasztó ponthoz érkezik az együttműködése Tusuppal.

Megismétlődött a londoni olimpia magyar átka 400 vegyesen, Holló Balázs a könnyeivel küszködött.

Szingapúrban újabb rivális használta ki olimpiai bajnokunk távollétét, óriási időt úszott a francia.

Kós Hubert tovább szárnyalt, Fángli Henrietta pedig újra úszott és tovább is jutott a világbajnokságon.

Kameránkkal ellátogattunk a Liverpool szingapúri mezbemutatójára, ahol egy Szoboszlai-mezes férfi is feltűnt.




A Magyar Nemzet közéleti napilap konzervatív, nemzeti alapról, a tényekre építve adja közre a legfontosabb társadalmi, politikai, gazdasági, kulturális és sport témájú információkat.

A Tisza Párt egyre látványosabban áll ki az illegális bevándorlás legalizálása mellett.

A rendőrök kiállnak a kollégáik mellett.

Jön az ónos eső, figyelmeztet az építésügyi és közlekedési miniszter tizedik helyzetjelentésében.

A várkapitánynak most a kard helyett hólapátot kellett ragadnia.

Az amerikai elnök szerint saját morálja szab gátat a katonai beavatkozásnak.

Az országban lekapcsolták az internetet.

A miniszterelnök politikai igazgatója Európa és Magyarország jövőjéről is beszélt.

Imre Bence és Bánhidi Bence után újabb játékosért aggódhatunk az Eb előtt. Chema Rodríguez is értékelt.

Győrben játszottunk egy héttel a lengyelek elleni Eb-nyitány előtt, a román csapat nem jelentett gondot a magyaroknak.

A két vezető minden politikai támadás és kényelmetlen helyzet ellenére is kitartott egymás mellett.
A Magyar Nemzet közéleti napilap konzervatív, nemzeti alapról, a tényekre építve adja közre a legfontosabb társadalmi, politikai, gazdasági, kulturális és sport témájú információkat.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.