Az új mottó: vizet a tájba – új korszak kezdődött a magyar vízügy történetében
A vízügy szolgál és szolgáltat – mondta V. Németh Zsolt.
A vízügy szolgál és szolgáltat – mondta V. Németh Zsolt.

V. Németh Zsolt szerint akkor tudnak a vízzel kapcsolatban hatékonyan gazdálkodni, ha a felelősségi körök össze vannak hangolva.

V. Németh Zsolt zsarolásnak nevezte a főpolgármester döntését.




A Magyar Nemzet közéleti napilap konzervatív, nemzeti alapról, a tényekre építve adja közre a legfontosabb társadalmi, politikai, gazdasági, kulturális és sport témájú információkat.

Kubatov Gábor jelentette be a hírt.

Szélsőjobbtól a szélsőbalig, ezzel próbálkozott négy éve Márki-Zay Péter is.

Dobos Tibor cégei érintettek voltak a fővárosi BKV-hajózást érintő súlyos baloldali botrányban.

Kerékpárral és nadrágjára erősített machetével érkezett fenyíteni.

A tömeges migráció egzisztenciális fenyegetést jelent a nyugati civilizációra.

Nagy bajban a brit műsorszolgáltató.

Az övéké kell, hogy legyen a döntő szó.

Hungary chooses the path of peace.

David Benavidez 13 évesen már 125 kilót nyomott, és edző édesapjának és a sportnak köszönhetően ma már a 79 kilósok között osztja a pofonokat.

November 22-én mutatják be a tavaly nagy visszhangot kiváltó Holdról Holdra rövidfilm folytatását, a Sovány Holdat.
A Magyar Nemzet közéleti napilap konzervatív, nemzeti alapról, a tényekre építve adja közre a legfontosabb társadalmi, politikai, gazdasági, kulturális és sport témájú információkat.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.