Latifi mesterhármasával nyolc között a felcsútiak

Az előző idényben döntős Puskás Akadémia 2-1-es hátrányról a keddi visszavágón az albán Liridon Latifi mesterhármasával 3-1-re győzött Pakson.

2019. 02. 27. 15:18
Felcsút 20180303 Labdarúgás OTP Bank Liga bajnoki mérkőzés Puskás Akadémia DVSC Latifi Liridon Fotó: Meder Istvan

Az előző idényben döntős Puskás Akadémia 2-1-es hátrányról a keddi visszavágón az albán Liridon Latifi (képünkön) mesterhármasával 3-1-re győzött Pakson, s így 4-3-as összesítéssel továbbjutott a labdarúgó Magyar Kupa nyolcaddöntőjében.

A bajnokságban leszakadva utolsó Haladás a kupában sem vigasztalódhat, a 91. percben kapott góllal esett ki. A Kisvárda–Ferencváros találkozó lapzárta után ért véget, de szünetben – Gorriaran fél pályáról rúgott góljával – 1-0-ra, összesítésben már 3-0-ra vezetett a Fradi.

Magyar Kupa-nyolcaddöntő, visszavágók, keddi eredmények: Paks–Puskás Akadémia 1-3, továbbjutott: a Puskás Akadémia (4-3-as összesítéssel); Debrecen–Ajka (NB III) 1-1, Debrecen (4-3); Haladás–Mezőkövesd 0-1, Mezőkövesd (1-0), Kisvárda–Ferencváros 1:1.

Mai program: Andráshida (NB III)–Soroksár (NB II) (az első meccsen 2-3), Honvéd–Tiszakécske (NB II) (1-0), Vidi–Taksony (NB III) (1-0), Kaposvár (NB II)–Budaörs (NB II) (1-2).