A Mol 120 millió forintot ad a Tátra újrafásítására

A Mol csoport 20 millió szlovák koronát, azaz több mint 120 millió forintot ajándékoz a Tátra újrafásítására, és csatlakozik a szlovákiai civil szervezetek Fákat a Tátrába kezdeményezéséhez – közölte a társaság.

MNO
2004. 11. 26. 13:01
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A Mol csoport szlovákiai tagja, a Slovnaft 15 millió koronával segíti a szélvihar által tönkretett Magas-Tátra újrafásítását, ezt a Mol Rt. további 5 millió koronával egészíti ki. A pénzt a Tátrai Nemzeti Park Állami Erdészet részére utalják, amely a tátrai erdők helyreállítására fordítja az összeget. (Gazdasági Rádió)

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.