Még mindig ég a csömöri szemétlerakó

MNO
2005. 05. 29. 8:47
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A tűzoltók még mindig oltják a csömöri szemétlerakóban szombat este keletkezett tüzet. Dobson Tibor, a katasztrófavédelem szóvivője reggel a Magyar Rádiónak elmondta: a szakemberek eddig a munka felével végeztek, és remélik, hogy estére sikerül megfékezniük a lángokat. A hatalmas füst közvetlenül nem fenyegeti a lakosságot. Egyelőre nem tudni, mi okozta a tüzet a szeméttelepen.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.