Petschnig Mária Zita: Orbán még ennyit sem tett!

MNO
2005. 05. 02. 8:55
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Petschnig Mária Zita: Bár 16 éve készülnek kormányok átalakítani az államháztartást, ezt eddig senki nem merte megtenni. Ha az elkövetkező egy évben erre nem kerül is sor, a „mi elkezdtük” valós hivatkozási alappá válhat, amin tovább lehet menni. Bárkinek. Lehet ezt „totyorgásnak” nevezni, de Orbán Viktor jó időben hatalmon lévőként ennyit sem tett.

(Népszabadság, 2005. május 2.)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.