Halálos ütközés Székesfehérvárnál

Egy ember elhunyt, egy életveszélyes, egy pedig könnyebb sérüléseket szenvedett, amikor összeütközött két személyautó Székesfehérvár határában - értesült a HavariaPress.

MNO
2005. 10. 06. 9:33
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A végzetes baleset szerdán este hét óra körül történt a 7-es főúton, a megyeszékhely és az M7-es csomópont közötti szakaszon. Egy Renault Megane a város felé haladva előzni kezdett egy Fiatot, ám eközben frontálisan összeütközött egy másik, ugyancsak Renault Megane típusú autóval.

A vétkes budapesti sofőr a helyszínen életét vesztette, a vétlen autós életveszélyes sérüléseket szenvedett, őt a tűzoltók vágták ki az autóból. A balesetet okozó személyautó utasa – aki a sofőrhöz hasonlóan nem használt biztonsági övet – könnyebb sérüléssel úszta meg a balesetet.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.