Könyvsegély akció a határon túli magyarokért

Felismerve a kárpátaljai és a délvidéki magyar oktatás kilátástalan helyzetét Könyvsegély akciót indít a Hatvannégy Vármegye Ifjúsági Mozgalom (HVIM).

MNO
2005. 12. 05. 21:04
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Az akcióval szeretnék felhívni a nyilvánosság figyelmét a kárpátaljai és a délvidéki magyar oktatás tarthatatlan állapotára és lehetőségeikhez mérten szeretnék segíteni a kárpátaljai és a délvidéki magyar diákságot. A HVIM ezennel minden magyar nemzettársát arra kéri – pártállástól, vallási hovatartozástól és lakóhelytől függetlenül – hogy csatlakozzanak segélyakciókhoz, mivel minden magyar felelős minden magyarért. Eme akció keretében magyar nyelvű könyveket és pénzadományt egyaránt köszönettel vesznek (a pénzadományokat természetesen könyvvásárlásra fogják fordítani).

A szórvány és a tömbmagyarságot egyaránt szeretnék támogatni, mivel a kárpátaljai és a délvidéki magyarság egyik legégetőbb problémájáról van szó, és talán most van rá az utolsó alkalom, hogy segítsenek.

Kérnek minden honfitársukat, lehetőségei szerint támogassa kezdeményezésüket.

További információk a felhívással kapcsolatban a [email protected] e-mail címen illetve a 0620/953-4020-as telefonszámon kaphatók.

Forrás: Objektív Hírügynökség

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.