Rendőrroham Gázában: elmenekültek az EU-megfigyelők

A Gázai övezetben palesztin rendőrök megszállták a rafahi határátkelőhelyet. Az Európai Unió megfigyelői elmenekültek, a határt lezárták.

MNO
2005. 12. 30. 10:37
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A rendőrök tiltakozását az váltotta ki, hogy csütörtökön életét vesztette egy palesztin rendőr a Gázai övezetben, mert egy család tagjai összecsaptak a rendfenntartó erőkkel.

A tűzpárbajban a rendőr és az egyik családtag életét vesztette, két másik rendőr és három járókelő pedig megsebesült. Az uniós tisztviselők most egy katonai támaszponton vannak Rafah közelében.

Magyar Rádió

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.