Beckham maradna Madridban

David Beckham, a Real Madrid labdarúgócsapatának játékosa 2009-ig meghosszabbítaná a jövő év júniusig érvényes szerződését.

MNO
2006. 02. 07. 13:43
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

„A Madrid tudja, hogy maradni akarok, én pedig tudom, hogy szeretnék, ha itt maradnék. Ez a világ legnagyobb klubja, miért is akarnék elmenni innen?” – emelte ki Beckham, akit korábban hírbe hoztak a Chelsea-vel és az Arsenallal is.

(nso.hu)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.