Nekirontott a vasútnak

Több balesetet is okozott az a férfi, aki Szabolcs megyében kedden ittasan randalírozott autójával - tudta meg a HavariaPress.

MNO
2006. 03. 01. 9:54
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A pátrohai 27 éves férfi autójával először a kisvárdai vasútállomás épületének tolatott neki, majd továbbhajtva Vajna felé egy vasúti átjáró félsorompóját törte ki. A erőssen ittas vezetőt súlyos-életveszélyes sérülésekkel szállították kórházba.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.