Kiütéssel nyert Balzsay

Gyors gyõzelmet aratott Balzsay Károly a düsseldorfi profi bokszgála második mérkõzésén, ugyanis a Spotlight Boxing nagyközépsúlyú versenyzője az összecsapás második percében ütötte ki a tanzániai Maneno Oswaldot.

MNO
2006. 05. 06. 18:43
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A magyar öklöző gyõzelmével közel került a címmérkõzéshez, amelyre a korábbi hírek szerint július 15-én, Hamburgban kerülhet sor. Balzsay mérlege továbbra is hibátlan: 12 mérkõzésbõl 12 gyõzelem, 8 KO.

A düsseldorfi gála 6. találkozóján a Boksz Világszervezet (WBO) félnehézsúlyú világbajnoka, Erdei Zsolt az ausztrál Paul Murdoch ellen teszi kockára övét, majd az utolsó meccsen Miló Viktória a WIBF légsúlyú német királynõje, Regina Halmich ellen lép szorítóba.

(samsungsport.hu)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.