Szexrabszolgának adtak el egy kijevi lányt Magyarországra

Kijev Holoszijivszki kerületében letartóztattak egy hattagú bűnbandát, amely eladott egy fővárosi lányt magyarországi személyeknek.

MNO
2006. 06. 02. 13:50
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Az UA-Reporter internetes kiadvány szerint a bűnbanda két tagja kijevi volt, kettő ternopili, kettő pedig kárpátaljai: egyikük csapi, másik pedig szvobodai. Az 1973–78 között született bandatagok egyike sem rendelkezett állandó munkahellyel.

A rendőrség információi szerint a hat személy február elsején munkavállalás céljából vitte ki Magyarországra a 24 éves kijevi lányt, akit ezután eladtak szexrabszolgának. Azóta az áldozat már visszakerült szülővárosába.

(Kárpátinfo)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.