Tóth Ákos: Köz-Kelet

MNO
2007. 06. 29. 10:52
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Tóth Ákos: Persze, a közkeletű „evidencia„ sem tényállítás – vélemény csupán. De soha nem merném például közkeletűnek beállítani azt az álláspontomat, hogy ha az egyik nagy magyarországi párt vezetői ideggyöngének minősítik a kormányfőt, s ezt a nem igazolt véleményüket közkeletűnek nevezik, az csak azt igazolja, hogy a Fidesz vezetői Köz-Keletet (rém)álmodnak Magyarországra. Ahol, mondjuk, palesztin küzd palesztinnel – Allah nevében. Azt viszont közkeletűként rögzítem, hogy ha álláspontom igaz, akkor a Köz-Keletet meglehetősen kevesen szeretnék még a Fidesz szavazói közül is.

(Népszabadság, 2007. június 29.)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.