Csak a hírTV feljelentését vizsgálják a hatóságok Debrecenben +Videó
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar NemzetNem tud a Hajdú-Bihar megyei főügyész arról, hogy Helmeczy László feljelentése alapján bárhol is eljárás folyna, annak ellenére, hogy Veres János közvetlen munkatársának ügyvédje többször ezt állította. Helmeczy közben elismerte, hogy szerinte sem fogyasztanak drogot a hírTV megvádolt munkatársai, amit egyértelműen bizonyít a negatív teszt is. • Az FTC PE az ügyvédi kamarához fordult Helmeczy ügyében
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!