Emelkedik a cigaretta jövedéki adója

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar Nemzet

Emelkedik a cigaretta jövedéki adója szeptember elsején, a korábbi 14 460 forint helyett 14 875 forint lesz a jövedéki adó minimuma 1000 szálanként – tájékoztatott Tulik Ágnes, a British American Tobacco (BAT) magyar érdekeltségének kommunikációs igazgatója hétfőn.

MNO
2008. 09. 01. 18:39
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.