Körtét, karalábét, paradicsomot és fokhagymát is loptak

Körtét, karalábét, paradicsomot és fokhagymát is loptak a kertekből azok a fiatalkorú tolvajok, akiket a sárospataki rendőrök kapcsoltak le a napokban.

MNO
2008. 10. 15. 13:21
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Hatvan kilogramm körtét vittek el egy helyi szövetkezet gyümölcsöséből Sárospatakon. A lefolytatott rendőrségi eljárás során kiderült, hogy a bűncselekményt M. J. és fiatalkorú társai követték el, akik egy vámosújfalui kertből karalábét, paradicsomot és fokhagymát is loptak. Az ismertté vált elkövetővel szemben a Sárospataki Rendőrkapitányság megindította az eljárást – közölte a megyei kapitányság sajtóosztálya.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.