Kristóf Attila: Én nem tudom... (érdemes-e gyűlölködni...)

MNO
2008. 10. 25. 10:32
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Kristóf Attila: El kell tűnődnöm emitt azon, miképpen futhat be politikai pályát bármely demokráciában egy olyan figura, aki ennyire nincs tisztában a hazájával szomszédos ország politikai viszonyaival és kormányzati metódusának mibenlétével. Az általa aposztrofált „kis bajuszos pincebeli emberke” végtelenül nagy, agresszív, gonosz, szuperirredenta egójával oly távol esik Göncz Kinga személyiségétől és véletlen szülte státusától, mint Slotától a Szíriusz. Nagyon elszomorít, hogy ekkora hülyeséggel egy demokráciában szavazatokat lehet szerezni.

Magyar Nemzet, 2008. október 25.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.