Szétesett Szabadkán a radikális párt?

Téves információkat terjesztenek a Szerb Radikális Pártról – jelentette ki Nikola Lalics, a párt szabadkai körzeti szervezetének elnöke. Sajtótájékoztatón cáfolta Gojko Radics állítását, hogy az összes szabadkai radikális önkormányzati képviselő átigazolt volna Tomiszlav Nikolics új pártjába. Ezt valójában csak néhányan tették meg – tette hozzá.

MNO
2008. 10. 04. 11:31
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Mint ismeretes, a legutóbbi városi képviselő-testületi ülésen a nyolc radikális képviselő közül heten megalakították a Hajrá Szerbia nevű frakciót. Lalics Sasa Vucsinics polgármestert okolja azért az előállt helyzetért, hogy Radics és hívei továbbra is a Szerb Radikális Párt irodájában tevékenykednek, holott ez őket illetné meg. Egyúttal bejelentették, hogy tanácskozást tartanak Szerb Vajdaság – akadályozzuk meg egy újabb ország létrehozását címmel.

(vajdasagma.info)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.