Szűcs Erika: Kevés a női képviselő
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar NemzetMég az idén szélesebb döntéshozói kör elé kerülhet a kormány új stratégiai tervezete, amelynek célja, hogy felgyorsítsa a nők és férfiak közötti társadalmi és gazdasági egyenlőtlenség felszámolását – mondta Szűcs Erika szociális és munkaügyi miniszter szerdán egy budapesti konferencián. A miniszter előadásában arra is kitért: a parlamenti képviselők között évek óta 10 százalék körül mozog a nők aránya, ami egyértelműen kisebbségi helyzetet teremt.
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!