Wisconsinban Obama vezet + Képek

Hat százalékos előnyel vezet Wisconsin államban Barack Obama, demokrata elnökjelölt – derül ki a Research 2000 legfrissebb felméréséből.

MNO
2008. 10. 01. 17:05
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Ha most tartanák a választásokat Obama 49, míg McCain republikánus jelölt 43 százalékot kapna. 2004-ben John Kerry a voksok 50 százalékával nyerte el a 10 elektori helyet az államban. Republikánus elnökjelölt 1984-óta nem nyert ebben az államban.

Fotók: Reuters


(angusreid.com)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.