Holtan találták tanárukat a diákok

Holtan találtak rá tanárukra az épp angol órára készülő diákok a Miskolci Egyetemen csütörtökön. A hallgatók azonnal mentőt hívtak és értesítették a rendőrséget.

MNO
2010. 03. 18. 12:09
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Rendőrségi eljárás azonban nem indult, mert hatósági szempontból nem minősül rendkívüli halálesetnek a tragédia – mondta Dobi Tamás, a Borsod megyei rendőr-főkapitányság helyettes szóvivője, hozzátéve: idegenkezűségre, bűncselekményre, vagy erőszakra utaló adat nem merült fel, ezeket kizárták. A halál okát szakértő vizsgálja – közölte.

A MTI információi szerint a férfi budapesti oktató, a campus kegyeleti okok miatt nem közölt részleteket.

(MTI)

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.