Kiütötte Vlagyimir Klicsko Chamberst + Képek

Az utolsó másodpercekben bevitt balossal kiütötte Eddy Chamberst, ezzel megvédte a Bokszvilágszervezet (WBO), a Nemzetközi Bokszszövetség (IBF) és a Nemzetközi Bokszszervezet (IBO) világbajnoki címét Vlagyimir Klicsko az 50 ezer néző előtt megrendezett düsseldorfi bokszgálán.

MNO
2010. 03. 21. 10:50
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A 16 kilóval nehezebb és 14 centivel magasabb ukrán óvatosan kezdett, de később egyre-másra vitte be a jobbegyeneseket, amelyek lassan kikezdték az amerikai védekezését. Szórványosan ugyan érkezett ellentámadás Chamberstől, de valódi ellenállást nem tudott mutatni a címvédővel szemben.

Képek: Reuters




Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.