A BUX 11.30 órakor 23 453,88 ponton állt, ami a pénteki záróértékéhez képest 92,26 pontos, 0,39 százalékos csökkenés, a hétfői nyitásnál 25,51 ponttal alacsonyabb.
A részvénypiac forgalma délelőtt 8,2 milliárd forint volt, a Mol kivételével a vezető részvények árfolyama csökkent az előző napi záráshoz képest.
A BUX a nyitás után pozitív tartományban is volt részben az OTP nyeresége miatt. A bankpapír viszont lejtmenetre került, és a tőzsdemutató is folyamatosan veszített értékéből. A Mol 135 forinttal, 0,70 százalékkal 19 460 forintra erősödött. Az OTP-részvények ára 77 forinttal, 1,15 százalékkal 6598 forintra csökkent. A Magyar Telekom árfolyama 4 forinttal, 0,53 százalékkal 745 forintra esett. A Richter-papírok árfolyama 300 forinttal, 0,70 százalékkal 42 400 forintra gyengült.
(MTI)
Molotov-koktélok és tűz karácsony előtt, durva tüntetések rázzák meg az országot















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!