Nem történt meglepetés Olaszországban

Úgy tűnik, bírják az iramot az olasz élcsapatok. Mind a három, a bajnoki címre esélyes csapat hozta a kötelezőt a Serie A 32. fordulójának szombat délutáni mérkőzésein. Nem született tehát húsvéti meglepetés, az Inter 3-0-s hazai sikerével továbbra is vezeti a tabellát, a Bariban nyerő Roma és a Cagliari ellen megszenvedő Milan pedig folytatja az üldözőversenyt az aranyéremért. A kék-feketék azért nem nyugodhatnak meg túlságosan, még mindig csak egy pont az előnyük a Farkasok előtt.

MNO
2010. 04. 03. 16:21
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.