Mérkőzés nélkül marad a főváros
Pénteken két mérkőzéssel indul a magyar labdarúgó első osztály, a Monicomp Liga 11. fordulója. Először a Paks és a Győr csap össze a Tolna megyei városban, a két zöld-fehére csapat találkozója után pedig a Zalaegerszeg fogadja a Vasast. A listavezető Videoton szombaton Kecskeméten vendégszerepel, a címvédő Debrecen pedig vasárnap a Ferencvárost látja vendégül. Izgalmasnak ígérkezik még a Pápa–Újpest mérkőzés is, ahol a hazaiak kispadján az a Véber György ül majd, aki évekig a lila-fehérek közönségkedvence volt, s edzői pályafutása során már oly’ sok borsot tört az újpestiek orra alá. Érdekesség, hogy ebben a fordulóban egyetlen NB I-es találkozót sem rendeznek a fővárosban.
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en














Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!