Gigászi csatában nyert, és bajnok a Veszprém

Az MKB Veszprém sorozatban negyedszer, összesítésben 19. alkalommal lett bajnok a férfi kézilabda NB I-ben, miután a döntőben, vasárnap harmadszor is legyőzte, ezúttal drámai körülmények között 22-20-ra a Pick Szegedet.

MNO
2011. 05. 22. 12:38

A Tisza-partiak jól kezdtek, sokáig vezettek, majd a szünet előtt már fej fej mellett haladt a két nagy rivális. Szünet után az esélyt megragadó vendégek 16-12-re elhúztak, ám hatalmas hajrát nyitott a Veszprém, és végül a maga javára fordította az ütközetet úgy, hogy az utolsó 13 percben csak egyetlen gólt kapott.

Budapest Bank férfi liga, döntő, 3. mérkőzés: MKB Veszprém-Pick Szeged 22-20 (11-12)