Közel a negyedik dimenzióhoz

Rácz Judit
2002. 06. 14. 23:00
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Rendhagyó kiállításnak ad otthont az esztergomi bazilika: a főszékesegyházi kincstárban kortárs festőművész, Buda István képeit láthatják az érdeklődők június 16-tól egy hónapon át. A tárlat címe: Közel a negyedik dimenzióhoz. A fiatal művész tizennégy alkotását láthatják az érdeklődők. Galaxisok születése, kommunikációja a képek témája, hatalmas oszlopokon, tornyokon át „cikáznak” az emberi gondolatok. A nonfiguratív festmények a hitet, a jövő világának optimista szemléletét tükrözik.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.