Török Zsolt szocialista képviselő nyilatkozott minap a televízióban. Tenyérbemászóbb interjút még nem láttam, hallottam. Azt mondja egyebek mellett, hogy Szász Károly valójában csak szerepet játszott, amikor kis híján agyonüttette magát, valójában csak műsor volt az egész, ellenzéki trükk, felhajtás. Keveset idézek is emelkedett eszmefuttatásából, hátha többek leszünk tőle: „…amikor szegény Szász nyaka körül szorul a hurok, akkor ő mindig előhúz valamit a cilinderből, és próbál itten mártírkodni…”
Nagyon útjában van szocialistáéknak Szász Károly, ezt már jó ideje tudjuk, de hogy valaki ilyen penetráns szavakat használjon egy félholtra vert emberre, az több mint gyalázat. Az a korábban előadott gondolatsor, miszerint egyszerű bűncselekmény áldozata lett Szász Károly, nem pedig politikai préda, még eladható a lakosság hibbant részének. Ez viszont már túlmegy mindenen.
És akkor most ide másolom Török honatya legveretesebb mondatát, tessenek bekapcsolni a biztonsági öveket: „Szász Károllyal és a vele hasonlókkal szemben úgy kellene eljárni, hogy vagyonelkobzás, és onnantól kezdve tárgyalunk, hogy meddig fog a börtönben ülni…”
Hogy vitézlő Török Zsolttal szemben hogyan kellene eljárni, arra nézve pedig nekem lenne elképzelésem. Ha nincs hely a bolondokháza gumiszobájában, Kufsteinben kellene neki rezidenciát biztosítani, vagy egy nyúlketrecben kan nyulak között.
Hogy Török professzor gondolatait osztja-e a neki helyet adó MSZP, arra nézve egyelőre nincs hírünk, én mindenesetre szívesen hallgatnám, olvasnám a szintén nagy gondolkodó Kovács bácsi véleményét. Címem a régi.
Karácsonyi akcióba kezdett a Női DPK + videó















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!