Harry Margo óriási kebleibe temeti arcát; a sztriptíztáncos riszál, Harry vihog címmel jelent meg a brit The Sun bulvárlap egyik címlapja még 2006 tavaszán. Egyre több ilyen és ehhez hasonló – belső információk nélkül elképzelhetetlen – történettel bombázza olvasóit évek óta a brit bulvársajtó. A mind intimebb, pikánsabb és a magánélet legbelső titkait feltáró cikkek évek óta szúrják a brit királyi család tagjainak a szemét, az udvar pedig mind hevesebben reagál a sajtó ilyen jellegű írásaira.
Az ügyek kapcsán a londoni rendőrség is nyomozásba kezdett, és a Scotland Yard már egészen korán rájött, hogy a kiszivárogtatások a Rupert Murdoch brit médiamágnás érdekeltségébe tartozó, vasárnaponként megjelenő News of The World bulvár hetilapnak dolgozó újságírókhoz köthetők. A begyűjtött adatok alapján kiderült, a cikkekhez szükséges információkhoz – a bulvárlap királyi tudósítója, Clive Goodman és a szintén a lapnak dolgozó Glenn Mulcaire magánnyomozó – úgy jutottak hozzá, hogy megszerezték több, a királyi család alkalmazásában álló személy, illetve Harry, sőt Vilmos herceg mobiltelefonjainak PIN kódjait, amelyek segítségével lehallgathatták privát telefonbeszélgetéseiket, illetve hangpostáikat.
A nyomozók Glenn Mulcaire-nél tartott házkutatásuk során csaknem háromezer mobilszámot és 91 telefonhoz köthető PIN kódot találtak. A potenciális célszemélyek között a királyi család mellett számos politikusnak, ismert, az angol első osztályban (Premier League) játszó focistának, illetve egyéb közéleti személyiségnek a magánszámát foglalták le a rendőrök. Mindezen bizonyítékok, és a Buckingham-palota folyamatos nyomása ellenére a Scotland Yard évek óta nem tárja fel az ügy részleteit, illetve azt, hogy a brit bulvársajtóban mind a mai napig kik és milyen módszerekkel hallgatnak le mobiltelefonokat.
Noha 2007 januárjában a News of The World két munkatársát hat hónapos börtönbüntetésre ítélték, a minap megjelent The New York Times oknyomozó riportja a további vádemelések, nyomozások hiányát azzal magyarázza, hogy a Scotland Yard és a brit bulvárlap – és a közvetve mögötte álló, most kormányzati pozícióban lévő Konzervatív Párt – jó kapcsolatokat ápol egymással. Az amerikai liberális napilap cikke nyomán ugyanakkor a londoni rendőrség bejelentette, újraindítja a nyomozást a lehallgatások ügyében.

A ChatGPT nem tudta megoldani a matekérettségi egyik feladatát