Török az MNO-hoz eljuttatott közleményében tűrhetetlennek tartja azt is, hogy „koncepciós per” jelleggel – közvetlenül a jegyzőválasztás előtt – fegyelmit indítottak az irodavezető asszony ellen. A budaörsi Fidesz elnöke végül kijelentette, hogy a jegyzőválasztásnál kizárólag szakmai alapon döntöttek, és elfogadhatatlannak tartják, hogy a polgármester köztisztviselőkkel szemben így járjon el, mert ezzel lejáratja a jegyzőválasztást, a testületet és a várost is.
Mindezek miatt Török István megfontolja, hogy felkéri képviselőtársait, szólítsák fel lemondásra a polgármestert.
(MNO, nol.hu)

















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!